Тіла бійців, які загинули під час оборони Донецького аеропорту, везуть до Тернополя. Один з них – мешканець села Жабинці Гусятинського району Володимир Трух, інший – боєць з Чернівеччини Юрій Кушнір.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зустрічатимуть кортеж із загиблими на Збаразькому КПП сьогодні, 21 січня близько 10.30, повідомляє прес-служба ГО “Автомайдан-Тернопіль”. Активісти просять тернополян прийти і вшанувати пам’ять загиблих героїв.
Тіло бійця з Чернівецької області з Тернополя заберуть волонтери з ГО “Автомайдан-Чернівці”. Похорон Володимира Труха відбудеться 22 січня, про час повідомимо згодом.
Нагадаємо, Володимир Трух загинув 17 січня в Донецькому аеропорті.