22 січня о 11:05 по допомогу до Збаразьких рятувальників звернулись жителі села Нижні Луб’янки Збаразького району, які повідомили про зникнення місцевого мешканця, 1966 року народження та те, що ймовірно чоловік впав у колодязь на власному подвір’ї.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– До місця події прибув особовий склад 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Управління. За допомогою спеціального обладнання співробітники оперативно-рятувальної служби спустились у колодязь. На глибині близько 20 метрів було виявлено потерпілого, без ознак життя та піднято на поверхню, – інформують в обласному УДСНС.
Обставини при яких особа загинула з’ясовуються, тіло направлено в морг міста Тернополя.
На місці події працювали оперативні групи Управлінь Державної служби України з надзвичайних ситуацій та МВС області.