На Тернопільщині вшанували пам’ять вченого, громадсько-політичного та освітнього діяча Івана Яковича Горбачевського з нагоди 170-річчя від дня його народження. Захід провели в музеї-садибі академіка.
Про це написали на сторінці обласної військової адміністрації.
«Цьогоріч, у зв’язку із 170-річчям Івана Горбачевського, започатковано нову нагороду – «Заслужений професор університету-лавреат медалі Івана Горбачевського». Щороку вчена рада обиратиме одного заслуженого професора в університеті, який отримає цю нагороду та матиме почесне звання. Сьогодні вперше такою відзнакою нагородили академіка Михайла Андрейчина», – йдеться у повідомленні.
![](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441525057_844336561072721_185217054627833693_n-scaled.jpg)
![](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441313961_844336654406045_7975937894431438824_n-scaled.jpg)
![](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/441247837_844336614406049_5576103997691746753_n-scaled.jpg)
![](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/436515535_844336724406038_6638903693944894181_n-scaled.jpg)
![](https://tenews.org.ua/wp-content/uploads/2024/05/436464605_844336704406040_8770684591635777251_n-scaled.jpg)