На Тернопільщині тракторист в полі побачив жінку, яку розшукувала поліція

Опубліковано:
27 Червня, 2024 о 19:17
На Тернопільщині тракторист в полі побачив жінку, яку розшукувала поліція
Замостяник Марія. Фото ГУНП

На Тернопільщині розшукали жінку, яка зникла 23 червня. Це жителька села Литвинів Підгаєцької громади Марія Михайлівна Замостяник. Жінці 62 роки. 

Жінка 23 червня вийшла з дому, пішла в сторону місцевого лісу й назад не повернулася.



“До співробітників Бережанського відділу поліції звернувся тракторист та повідомив, що у полі, де він виконував роботи, побачив невідому жінку. На місце події виїжджали правоохоронці й з’ясували, що це та сама особа, яка оголошена в розшук. Поліцейські викликали бригаду медичної допомоги. Жінку госпіталізували у медзаклад”, – повідомили в обласному управлінні ГУНП.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Марія Замостяник, #розшук
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: