Рішенням господарського суду Тернопільської області задоволено позовні вимоги прокурора Збаразького району про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю 111 тис. грн. шкоди, заподіяної самовільним використанням земель на території району.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Встановлено, що агропідприємство самовільно зайняло земельні ділянки площею понад 110 га та незаконно використовувало їх для ведення сільськогосподарського виробництва. Через недоотриманням коштів за оренду землі, товариство заподіяло інтересам держави шкоду у сумі 111 тисяч гривень.
За втручання прокуратури зазначену землю було повернуто з протиправного користування та через суд зобов’язано підприємство сплатити спричинену державним інтересам шкоду.
Прес-служба прокуратури Тернопільської області