Смертельну травму, несумісну з життям, отримав вчора 64-річний житель Козівського району. Трагедія трапилася під час збирання збирання кукурудзи на полі.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Сталось це неподалік хутора Драгоманівка. Згідно інформації правоохоронців, чоловік потрапив під зерновий шнек жатки комбайна John Deerе. Врятувати його не вдалося.
Обставини та причини, що призвели до трагедії з’ясовує міліція.