В с. Котів Бережанського району за ініціативи сільської ради і підтримки районної федерації футболу та РЦФЗН «Спорт для всіх» проведено турнір з міні-футболу, у якому взяли участь 9 команд Бережанщини.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Впевнену перемогу у ньому здобула команда ФК «За Україну» (м.Бережани), на другому місці – ФК «Котів», на третьому – ФК «Лапшин».
Особливістю даного турніру була участь у ньому 4-х учасників АТО: Богдана Кудли (с.Божиків), Віктора Олійника (с.Вільховець), Олега та Володимира Матвіїшиних (м.Бережани). І щоби учасники АТО та їх родини відчували, що земляки їх підтримують, вболівальники подякували своїм героям за патріотизм та гідно виконаний обов’язок перед Вітчизною та вручили їм невелику грошову допомогу.