На Чортківщині відійшов у вічність священник ПЦУ Микола Ференц

Опубліковано:
27 Січня, 2026 о 17:06
Микола Ференц
Микола Ференц

На 66-му році життя після важкої хвороби спочив у Бозі священник Православної церкви України Микола Ференц — настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці в селі Угринь на Чортківщині.

Сумну звістку повідомив Чортківський благочинний протоієрей Євген Махніцький.

Отець Микола був родом із Тернопільщини. Нещодавно він переніс складну операцію з трансплантації серця та вважав себе першим священником, якому провели таке хірургічне втручання. Попри тривалу боротьбу за життя, хвороба виявилася сильнішою.

Вічна пам’ять.

Микола Ференц
Микола Ференц

Читайте також: Збараж втратив вчительку, яка виховала не одне покоління учнів

Збараж втратив вчительку, яка виховала не одне покоління учнів

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #помер священник, #Православна Церква України, #священник
Статті
Інтерв'ю
Оксана Стецька
14:12, 30 Травня, 2026

Оксана Стецька: “Школа №29 у Тернополі готується до переходу в гімназію та збільшення перших класів”

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: