На Міжнародну науково-практичну конференцію до Вишнівецького палацу приїхали 10 делегацій з України та закордону. Вчені України, Польщі, Литви, Бельгії ділилися досвідом та ідеями, як розвивати туризм у своїх країнах.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Радилися, як привабити підприємців до сфери туризму. Науковець із Польщі – професор технічного університету м. Катовіце Генріх Брандендург вважає, що Тернопільщині потрібно створити із країнами ЄС спільні європейські зони.
Також поляки розповіли на прикладі їхніх копалень, як приваблювати туристів: зараз вони запрошують туристів дивитися як видобувають корисні копалини, розповідають цікаву інформацію про цей процес, а згодом біля копалень збудують готель, дадуть змогу там проводити конференції та інші важливі заходи і так далі. Так рекомендують робити і працівникам туристичної сфери Тернопільщини, – максимально використовувати усі туристичні об’єкти.
Делегація із Литви приїхала і щоб досвідом поділитися і продовжити договір про співпрацю з Тернопільщиною. Учасникам конференції також провели екскурсії історичними місцями області.