Міський голова не зважає на рішення суду і позицію прокуратури?

Опубліковано:
29 Листопада, 2014

На чергову сесію міської ради заплановано винести проект рішення «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул.Текстильна КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради».

Відповідно до проекту, комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради планують затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул. Текстильна.Земельну ділянку відібрали в Тернопільського державно-науково технічного підприємства «Промінь», враховуючи його письмову згоду.

Найцікавіше, що справа гаражів на вул. Текстильній перебувала на розгляді Апеляційного суду Львівської області, який погодившись із позицією прокуратури Тернопільської області, своїм рішенням зобов’язав скасувати незаконні рішення Тернопільської міської ради і повернути у державну власність земельну ділянку, що належала оборонному підприємству.

Наразі невідомо, чи Надал просто не звертає увагу на рішення суду та позицію проокуратури, чи він виносить нове рішення.

Єдине, до чого треба готуватися власникам металевих гаражів, то це до витрачання грошей на БУДІВНИЦТВО капітальних гаражів, адже саме це і передбачено проектом рішення.

Проект № 176   Вносить В.Л.Кібляр
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул.Текстильна КП фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради
Розглянувши звернення комунального підприємства фірми «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради, керуючись ст.12, 92, 123 Земельного кодексу України, Законом України «Про оренду землі», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, з питань містобудування, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради (ід. код 14055223) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,7575га для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул. Текстильна.
2. Припинити право користування Тернопільському державно-науково технічному підприємству «Промінь» (ід. код 14040960) частиною земельної ділянки площею 5,7796га за адресою вул. Текстильна, враховуючи письмову згоду землекористувача.
3. Надати в постійне користування комунальному підприємству фірмі «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради (ід. код 14055223) земельну ділянку площею 5,7575га (кад.номер 6110100000040030040) для будівництва та обслуговування гаражів за адресою вул.Текстильна.
4. Віднести земельну ділянку, вказану в п.3, до земель житлової та громадської забудови.
5. Зобов’язати комунальне підприємство фірму «Тернопільбудінвестзамовник» Тернопільської міської ради в двомісячний термін зареєструвати право постійного користування у встановленому законодавством порядку.
6. Зобов’язати Тернопільське державне-науково технічне підприємство «Промінь» внести зміни в державний акт на право постійного користування землею, зареєстрований 05.12.2000р. за №556.
7. Доручити міському голові створити комісію з залученням представників фракцій міської ради та депутатів від виборчих округів Ландяка П.Д. та Фостика В.Б.для вивчення питання дотримання прав та інтересів громадян – користувачів існуючих гаражів на земельній ділянці площею 5,7575га за адресою вул. Текстильна.
8. Зобов’язати комунальне підприємство фірму «Тернопільбудінвестзамовник» укласти договори на обслуговування гаражів та прилеглої території з користувачами зазначених об’єктів.
Міський голова   С.В.Надал

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #гаражі, #Надал, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #прокуратура, #тернопіль, #тернопільбудінвестзамовник, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: