Тернопільських першокурсників привітав очільник міста Сергій Надал. У своїй промові він побажав студентам бути успішними та наполегливими, оскільки саме від цього залежить майбутнє Тернополя та всієї країни.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Також міський голова відзначив, що саме завдяки ініціативі та підтримки студентської молоді Тернополя у місті відбулось дуже багато позитивних змін.
Окрім цього, очільник додав, що чекає від студентів нових та креативних ідей стосовно того, щоб зробити Тернопіль ще комфортнішим для життя.
– У вас вже позаду залишилися підготовка, ЗНО, а попереду нові знайомства, нові друзі, нові знання. Я бажаю вам завжди бути успішними й наполегливими. Бо якщо будете успішними ви, то буде успішним наше місто і країна. Дуже багато позитивних змін в місті відбулось саме завдяки ініціативі і підтримці студентів. Я чекаю на ваші пропозиції, щоб зробити Тернопіль ще більш комфортнішим, – зазначив міський голова Сергій Надал.