Ми вийшли на Майдан, щоб змінити систему, – тернопільський автомайданівець (Відео)

Опубліковано:
1 Грудня, 2015

Матеріал за 30 листопада 2015 року

 Тернопільські автомайданівці головним ворогом вважають корупцію і переконані: як подолати її на державному рівні, війна на Сході одразу закінчиться

30 листопада утворилась громадська організація Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан».

 

Активісти тернопільського осередку на сьогодні входять до чотирьох громадських рад при органах влади та силових структурах. І завдяки цьому під їхнім контролем перебуває чимало резонансних справ. Вони, стверджують, ніколи і нікого не лобіювали на жодну посаду. Адже виступають не за зміну того чи іншого посадовця, а саме за зміну системи. Голова тернопільського осередку Ігор Василів переконаний – активісти не можуть змінити ті події, які вже відбулись, але хочуть і будуть впливати на майбутнє.

 

Основними об’єктами боротьби з системою для тернопільських автомайданівців є корупціонери. Ігор Василів вважає, що в українців є два ворога – Путін і корупція.

 

– Якщо ми поборемо корупцію у нашій країні, війна на Сході закінчиться автоматично – і це є наше переконання, – каже Ігор Василів. – Семеро наших активістів зараз воюють на Сході. Тому ми допомагали армії, як і всі свідомі українці, які допомагали нашому війську, аби врятувати державу. Наші активісти йшли на війну добровольцями – добре, один вже повернувся, відслуживши рік.

 

За зміни в органах прокуратури, правоохоронних і системі судочинства виступають тернопільські активісти. Саме тому автомайданівці прагнули увійти до громадських рад, що були створені при органах влади. Протягом останнього року автомайданівців увійшли до чотирьох громадських рад – при колишньому МВС, фіскальній службі, облдержадміністрації та Департаменті освіти.

 

– Член нашої організації Павло Іванечко зустрічається і спілкується з підприємцями, тим самим допомагає вирішувати проблеми, які виникають з фіскальною службою, – розповів активіст ТО ВО «Автомайдан» Антон Думський. – Йдеться про допомогу малому і середньому бізнесу, тим самим – про розвиток економіки України.

 

На контролі автомайданівців, які увійшли до громадської ради при ОДА, – справа спроби рейдерського захоплення аптеки №78. Допомагали й Інституту післядипломної освіти, де було двовладдя і через це працівники по 9 місяців не отримували зарплати. Після втручання активістів обидва директора були відсторонені і наразі там є виконуючий обов’язків. Відповідно, блокада роботи закладу – в минулому.

 

– Донедавна ми входили до громадської ради при міліції, але з ліквідацією цієї структури припинився і громадський контроль, – каже Антон Думський. – Ми на шляху творення і реформування поліції. І сподіваємось, що цю структуру не потрібно буде контролювати.

 

Однак, отримавши інформацію, що і в нову поліцію можна потрапити за гроші, активісти вирішили самі пройти весь шлях та спробувати стати поліцейськими. Принаймні двоє автомайданівців вже склали тести і готуються до наступного етапу – нормативів з фізичної підготовки.  

 

 

Ірина Белякова

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: