Мер Збаража Роман Полікровський – орденоносець
Міський голова Збаража Роман Полікровський нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеню. Сьогодні, 23 грудня, нагороду йому вручив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.
“Ця нагорода належить не тільки мені – це нагорода нашому Збаражу, кожному збаражанину, який долучився до позитивних змін, які відбуваються в місті! Разом – ми сила! Тільки разом ми можемо змінити частинку країни, яка нас оточує. Ця нагорода підіймає престиж нашого прекрасного міста, яке ми зробимо європейським! Я в це вірю і переконаний, що з Божою допомогою нам все під силу! Дякую Богу за благословення і дякую усім за підтримку!” – повідомляє у ФБ сам орденоносець.
Сьогодні з рук голови Тернопільської ОДА отримав Державну нагороду “За заслуги” ІІІ ступеню. Ця нагорода належить не тіл…
Опубліковано Романом Полікровським 23 грудня 2015 р.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина