Мер Збаража Роман Полікровський – орденоносець
- Опубліковано: Тарас Савчук
- —
- 23 Грудня, 2015 о 19:27
24.06.2026
22:28:46
Міський голова Збаража Роман Полікровський нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеню. Сьогодні, 23 грудня, нагороду йому вручив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

“Ця нагорода належить не тільки мені – це нагорода нашому Збаражу, кожному збаражанину, який долучився до позитивних змін, які відбуваються в місті! Разом – ми сила! Тільки разом ми можемо змінити частинку країни, яка нас оточує. Ця нагорода підіймає престиж нашого прекрасного міста, яке ми зробимо європейським! Я в це вірю і переконаний, що з Божою допомогою нам все під силу! Дякую Богу за благословення і дякую усім за підтримку!” – повідомляє у ФБ сам орденоносець.
Сьогодні з рук голови Тернопільської ОДА отримав Державну нагороду “За заслуги” ІІІ ступеню. Ця нагорода належить не тіл…
Опубліковано Романом Полікровським 23 грудня 2015 р.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026