Міський голова Тернополя Сергій Надал звернувся до начальника Тернопільського відділу поліції ГУ НП Степана Савки із проханням розслідувати справу щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Микулинецькій, 116.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
«Враховуючи звернення тернополян – пайовиків будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Микулинецькій, 116, суспільний резонанс, який виник навколо даного будівництва, публікації у засобах масової інформації та з метою захисту інтересів тернополян, прошу провести належне розслідування щодо законності даного будівництва», – ідеться у зверненні.
Надаємо текст звернення повністю.
Начальнику Тернопільського відділу поліції
Головного управління Національної поліції
Савці С.С.
Шановник Степане Степановичу!
Враховуючи звернення тернополян – пайовиків будівництва багатоквартирного житлового будинку на вул. Микулинецькій, 116, суспільний резонанс, який виник навколо даного будівництва, публікації у засобах масової інформації та з метою захисту інтересів тернополян, прошу провести належне розслідування щодо законності даного будівництва.
Зокрема, визначити підстави збору коштів з дольовиків на будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудованими громадськими приміщеннями за адресою вул. Микулинецька, 116, адже даний збір коштів може містити ознаки шахрайства.
Враховуючи викладене, просимо в межах наданих повноважень вжити передбачених Законом України «Про Національну поліцію» превентивних заходів щодо запобігання виникнення правопорушень, що можуть мати місце в результаті діяльності осіб, що проводять збір коштів з дольовиків, про що інформувати Тернопільську міську раду.
З повагою,
Міський голова С.В. Надал
Нагадаємо, міська рада надала дозвіл на будівництво на Микулинецькій, 116 житлово-будівельному кооперативу “Файне місто -2”, однак згодом виконавчий комітет міськради скасував містобудівні умови, що відповідно стало предметом судового спору між забудовником та міськрадою.