Матеріальна і соціальна допомога воїнам АТО

Опубліковано:
1 Листопада, 2014

Сім’ям військовослужбовців, особам рядового і начальницького складу повинні сприяти в отриманні підтверджуючих документів про їх участь в антитерористичній операції у Донецькій та Луганській областях. Відповідне доручення дав голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк Обласному військовому комісаріату, Управлінню Служби безпеки України в області, Управлінню Міністерства внутрішніх справ України в області.
 
Також керівник краю доручив районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам Тернопільської та Чортківської міських рад невідкладно забезпечити надання сім’ям військовослужбовців та осіб, які беруть участь в антитерористичній операції соціальної, матеріальної допомоги за рахунок усіх можливих джерел фінансування.

 

«На час проведення АТО близькі військовослужбовців та добровольців, які там воюють залишилися без годувальників, тож наше завдання – всіляко допомагати та підтримувати родини тих патріотів,  які захищають українську незалежність на сході України, – наголосив Олег Сиротюк.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги
Найбільше читають: