Співробітниками Борщівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в Тернопільській області налагоджено співпрацю з Борщівським районним центром зайнятості, оскільки працевлаштування засуджених, які перебувають на обліку кримінально-виконавчої інспекції є одним із важливих завдань, які стоять перед пенітенціарною службою.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Під час зустрічі працівники Борщівського районного центру зайнятості проінформували присутніх про те, що на даний час центр зайнятості пропонує послуги не тільки з працевлаштування, а й з навчання та перепідготовки.
В ході зустрічі засудженим до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, було надано в індивідуальному порядку рекомендації щодо працевлаштування, а також запропоновано скористатися можливостями інтернет-мережі та безкоштовним сервісом державної служби зайнятості «Пошук роботи».
Завдяки спільній співпраці Борщівського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції та Борщівського районного центру зайнятості в подальшому засуджених будуть направляти для працевлаштування, навчання та перепідготовки у районний центр зайнятості населення.
Петро Скочиляс,
Борщівський РС КВІ
управління ДПтС України в Тернопільській області