Кременець та Бережани стали містами обласного значення
Верховна Рада України прийняла рішення про віднесення міст Кременець та Бережани до категорії міст обласного значення.
Відповідне рішення парламент прийняв 13 травня.
Проект постанови про віднесення міста Кременець Кременецького району Тернопільської області до категорії міст обласного значення підтримало 236 депутатів.
За постанову про віднесення міста Бережани Бережанського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення проголосувало 239 народних обранців.
Нагадаємо, що у вересні 2013 року до категорії міст обласного значення віднесено м.Чортків.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина