Красуня зі Збаража привезла “холостяка” Терена до рідного міста
- Опубліковано: Марія Дубас
- —
- 22 Грудня, 2024 о 11:15
20 грудня відбувся вихід чергового епізоду популярного телепроєкту “Холостяк”, головним героєм якого цього сезону є Олександр Терен. Епізод став знаковим, адже троє фіналісток отримали важливе завдання — познайомити холостяка зі своїми родинами.

Серед трійки фіналісток — Анастасія, яка представляє себе як тарологиня та “володарка жіночої енергії”. Родом зі Збаража, дівчина вже багато років живе за кордоном. Однак для знайомства з родиною вирішила повернутися на рідну землю, що додало зустрічі особливого символізму.
Побачення розпочалося в мальовничій локації на березі озера, де пара провела час за спільною медитацією, створюючи атмосферу спокою та гармонії. Після цього Анастасія запросила Олександра до батьківського дому для знайомства з її рідними.
Епізод вразив глядачів не лише емоційністю, а й особливою теплотою моментів, які допомогли краще розкрити характери учасників та їхні стосунки. Знайомство з родиною стало важливим етапом у розвитку стосунків між холостяком і фіналістками, залишаючи інтригу, хто ж стане переможницею цього сезону.
24-річна Анастасія зі Збаража змагається за серце героя у шоу “Холостяк
17:08, 28 Листопада, 2025
12:44, 24 Листопада, 2025
23:46, 21 Листопада, 2025