Вакцина від поліомієліту уже є на Тернопільщині – це 85 тисяч доз оральної вакцини та 15 тисяч доз інактивованої.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Працівники управління департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації кажуть, що щеплюватимуть хлопчиків та дівчаток почнуть тоді, коли буде відповідне рішення міністерства охорони здоров’я України: у Києві мають визначити вік дітей. Тоді препарати передадуть до лікувальних закладів і дільничні лікарі почнуть робити щеплення.
Традиційно вакцинують дітей віком до 5 років, а на Тернопіллі їх 69 тисяч. Ймовірно щеплення в області проводитимуть у 3 етапи, спочатку його робитимуть дітям віком до 5 років, а потім – від 6 до 9 років.
В усіх регіонах України вакцинація проти поліомієліту проводиться, адже на Закарпатті цією недугою захворіло двоє дітей. Лікарі кажуть,що щеплення дуже потрібні, бо ця хвороба вкрай небезпечна, вона може призвести до парезу, паралічу, інвалідизації, а ускладнення – і до летальних наслідків.