Коли закінчиться гнила партійщина на Бережанщині?

Опубліковано:
3 Березня, 2015

Однією із вимог Майдану було прозоре проведення кадрової політики, люди виступили проти гнилої партійщини, вимагали призначати на посади професіоналів та достойних осіб. Більшість українців не слідкує за кадровими призначеннями як в державі так і на місцях. Це й не дивно, враховуючи лавини звісток про події із зони АТО, нам зараз не до того.

Проте, давайте проаналізуємо останні кадрові призначення в Бережанській районній державній адміністрації, яку очолює людина, що призначена після подій Революції Гідності – Василь Калинюк, керівник районної організації ВО Батьківщина:

1.Штогрин С.М. – призначений на посаду першого заступника голови РДА. Нині переведений на посаду директора соціального страхування від нещасних випадків в Бережанському районі (член ВО Батьківщина, член бюро партії).

2.Довбенко А.П. – призначений на посаду провідного спеціаліста відділу у справах сім’ї, молоді  і спорту Бережанської РДА, нині переведений у Центр надання адміністративних послуг. Функціонер штабу БЮТ.

 

3.Довбенко П.М. – призначений на посаду начальника відділу освіти Бережанської РДА. Батько працівника штабу БЮТ, пенсіонер, колишній начальний Бережанської колонії.

4. Нагірний Т.М. – призначений на посаду начальника управління агропромислового розвитку Бережанської РДА. Разом з родиною активний учасник виборчої кампанії на стороні БЮТу.

5. Циган І.Ю. – призначений на посаду директора Районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Зять члена бюро БЮТу п. П. Кузіва.

6.Гросу Я.М. – призначений на посаду директора районного геріатричного будинку «Надвечір’я»  у с. Саранчуки. Керівник штабу БЮТу на виборах 2014 р.

7.Хомецька І.М. – призначена на посаду завідувачки кадрів Бережанської РДА. Дочка М. Хомецького, члена бюро БЮТу.

8. Репецький С. – призначений на посаду директора Станції юних техніків. Активний член БЮТу.
Ми не ставимо собі за мету якимось чином принизити вищезгаданих осіб, просто констатуємо дивний збіг обставин, де чітко зрозуміло, що перевага в кадрових питаннях головою Бережанської РДА чомусь надавалась виключно членам та прихильникам ВО Батьківщина! 

Google News Новини Тернопільщини Читайте нас у Google News

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #бережани, #БЮТ, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”
15:14, 11 Квітня, 2024

Макс Кідрук: “Я не песиміст, а реаліст…”

Блоги