Кого і які партії вполювали для висунення на місцевих виборах у Тернополі

Опубліковано:
10 Жовтня, 2015

Як ми вже раніше говорили, громадський проект «Тернопільський народний праймеріз «100 кращих тернополян» ставив собі на меті спробувати завчасно перед виборами (без прив’язки до виборів), без домішок політичної агітації та штучного комерційного накручування рейтингів – запропонувати незалежний майданчик з пошуку як загальновідомих, так і нових (непублічних) людей з високим рівнем довіри серед мешканців міста.


Хто уважно слідкував за перебігом проекту, той пам’ятає активні спроби анонімних журналістів звинуватити проект у замовності якоїсь з політичних сил. Надіємось, що згодом навіть найнедовірливіші тернополяни, що проект не мав жодних інших (прихованих) цілей, ніж оприлюднені нами відразу на початку проаймерізу –http://top100.te.ua/about/
Результати опубліковані як на офіційній сторінці проекту http://top100.te.ua/ , так і на нашій сторінці у Facebook.



 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У чиї списки потрапили тернопільські мажори


Зараз, ми вирішили оцінити, хто саме з переможців нашого рейтингу і за запрошенням яких партій балотується у депутати. По завершенню виборів ми також проаналізуємо хто із них здобув депутатський мандат.

Всього висунено 28 чоловік із списку “Топ-100”.

Отож, досить неочікувано найбільше фіналістів народного праймерізу висунула партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а саме:


1. Ирина Жигунова (8-ме місце в рейтингу – найвище серед усіх кандидатів, котрі балотуються на поточних виборах) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №30
2. Viktor Hevko (19-те місце в рейтингу) – балотується до Тернопільської обласної ради по округу №44
3. Микола Дерецький (20-те місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №26
4. Леся Романчук (30-те місце) – балотується до Тернопільської обласної ради по виборчому округу №47
5. Микола Лазарович (45-те місце) – балотується до Тернопільської обласної ради по виборчому округу №42
6. Іван Ковалик (53-тє місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №39 і Тернопільської обласної ради по виборчому округу №50
7. Олександр Смик (55-те місце) – балотується до Тернопільської обласної ради по виборчому округу №51
8. Михайло Ібрагімов (63-тє місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №42
9. Viktor Matsykur (71-ше місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №41
10. Степан Барна (80-те місце) – балотується до Тернопільської обласної ради під першим закріпленим номером списку партії
11. Михайло Жирівський (82-ге місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №31
12. Vitaliy Marynovskyy (100-те місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №17

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» запропонувала наступних переможців:
1. Тарас Пастух (16-те місце) – балотується на посаду міського голови Тернополя
2. Andriy Shkula (42-ге місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №9
3. Oxana Bachinska (61-ше місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №38 та до Тернопільської обласної ради по виборчому округу №56
4. Yuriy Shtopko (69-те місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №15
5. Сергій Лупак (72-ге місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №32
6. Андрій Грицишин (85-те місце) – балотується до Тернопільської міської ради під першим закріпленим номером списку партії

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» запропонувала таку ж кількість переможців праймерізу як і «Самопоміч»:
1. Іван Сороколіт (13-те місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №37
2. Сергій Надал (18-те місце) – балотується на посаду міського голови Тернополя
3. Олександр Башта (28-ме місце) – балотується до Тернопільської обласної ради по виборчому округу №42
4. Лілія Вавринів (81-ше місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №41
5. Олег Сиротюк (96-те місце) – балотується до Тернопільської обласної ради під першим закріпленим номером списку партії
6. Ігор Костюк (99-те місце) – балотується до Тернопільської міської ради по виборчому округу №33

Політична партія «Громадянська позиція» висунула свого обласного керівника:
– Петро Ландяк (11-те місце в рейтингу) – балотується на посаду міського голови Тернополя та до Тернопільської міської ради під першим закріпленим номером списку партії

Політична партія «Громадський рух «Народний контроль» також висунула одного з переможців проекту:
– Володимир Болєщук (66-те місце в рейтингу) – балотується до Тернопільської обласної ради під першим закріпленим номером списку партії

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» також вполювала одного переможця:
– Михайло Ратушняк (54-те місце) – балотується на посаду міського голови Тернополя, до Тернопільської міської ради по виборчому округу №22 та до Тернопільської обласної ради по виборчому округу №42

Політична партія «Солідарність правих сил» спробувала запропонувати одного номінанта, але на даний момент, за нашою інформацією, висуванець не затверджений ТВК і тривають суди:
– Ольга Похиляк (58-ме місце) – бореться за право балотуватись до Тернопільської міської ради по виборчому округу №13

Окрім того:
– Богдан Брич (90-те місце) – балотується на посаду сільського голови Гаїв Шевченківських
– Petro Gurniak (70-те місце) – представляє інтереси політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» в обласній територіальній виборчій комісії

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі





Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Василь Тракало
09:43, 6 Червня, 2024

До професійного свята. Інтерв’ю з головою Тернопільської обласної організації НСЖУ Василем Тракалом

Блоги

ТОП новини тернопільщини: