Класичний університет Тернополя – у десятці найкращих ЗВО України з визнання освітніх кваліфікацій

Опубліковано:
22 Квітня, 2024

З метою розбудови та вдосконалення практик визнання iноземних освiтнiх квалiфiкацiй МОН України спiльно з ENIC Ukraine у лютому 2020 року iнiцiювали створення всеукраїнської мережi з визнання iноземних освiтнiх квалiфiкацiй UaReNet.

Сьогоднi мережа UaReNet об’єднує визнавачiв освiтнiх квалiфiкацiй понад 100 ЗВО України. Західноукраїнський національний університет – у десятці найкращих ЗВО України з визнання освітніх кваліфікацій.18 квiтня 2024 року вiдбулась II Конференцiя всеукраїнської нацiональної мережi з визнання iноземних освiтнiх квалiфiкацiй UaReNet (Ukrainian Recognition Network).

За її результатами класичний унiверситет Тернополя посiв п‘яте мiсце серед усiх ЗВО України з визнання освiтнiх документiв!

Фахiвцi з визнання iноземних освiтнiх квалiфiкацiй закладiв вищої освiти, що є учасниками мережi UaReNet, взяли участь у роботi конференцiї.

Захiд присвячений обмiну практиками визнання освiтнiх квалiфiкацiй, розгляду пiдсумкiв монiторингу рiшень закладiв вищої освiти як компетентних органiв з визнання. У межах заходу вiдбудеться обговорення концепцiй автоматичного визнання i суттєвої рiзницi, понять “доступу” i “допуску” до програм вищої освiти.

Вiтаємо науковцiв iз вагомим результатом! – повідомили на сайті університету.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #ЗУНУ
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: