«Хорват» — історик із Тернополя, викладач, громадський діяч. Людина, яка вивчала минуле — сьогодні творить сучасну історію на передовій в складі 105 окремої бригади ТрО ЗСУ.
Володимир Брославський, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії України Тернопільського національного педагогічному університеті ім. В. Гнатюка. Тепер — за покликом душі захисник, для якого кожен боєць у підрозділі не просто військовий, а людина, за життя якої він відповідає.
Перегляньте також:
- Трагічно загинув ветеран російсько-української війни з Тернопільщини
- Віддав життя за Україну: загинув Захисник із Борщева
Ще у 2015 році Володимир Брославський був мобілізований та проходив службу в артилерійській батареї 56 Маріупольської бригади.
Розуміючи, що війна з росією неминуча й добратися до Маріуполя можливо не вдасться, підписав у 2019 р. контракт резервіста зі 105 бригадою ТрО. З лютого 2022 р.
Хорват охороняв небо Тернополя в складі розрахунку ЗУ-23. Потім був у підрозділі контрдиверсійної боротьби виконував бойові завдання на Донбасі, Харківщині. Згодом вже мінометній батареї вели бої за Донбас, Сумщину.
«Хорват» — це приклад того, як знання, честь і сила духу стають зброєю. І як справжні чоловіки бережуть не лише історію, а й майбутнє. Тому що його вибір — бути там, де потрібен найбільше.
Приєднуйтесь до найкращих. Захищайте Україну разом зі своїми!


