…Сумно, болісно, прикро, невпевнено та, навіть, трохи сором’язливо… цей синонімічний ряд непозитивних прикметників можна продовжувати довго, адже саме такі відчуття переживає людина, яка втрачає роботу. Роботу, на яку кожного ранку приходила, спілкувалася з колегами, пила ту саму холодну каву, але напрочуд смачну, чекала, коли настануть довгождані вихідні, а вдома думками планувала робочий день понеділка.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Лариса Михайлівна Лотухова, теж, як і багато внутрішньо переселених осіб з Донецька, звільнена з роботи. І першим завданням, яке жінка поставила перед собою, – не втрачати надію. Дійсно, її активна позиція не згасала. Технік за освітою з великим досвідом роботи, працювала в Донецькому регіональному центрі з гідрометеорології 28 років…
З метою працевлаштування звернулася до Монастириського центру зайнятості у червні 2015 року.
«А яке навчання можна здобути в центрі зайнятості?», «А яка для мене є підходяща робота?», «А що таке допомога, виплачена одноразово?»… Її цікавило все!
Відвідавши семінари з підприємницької діяльності, вона вирішила відкрити власний бізнес з продажу овочів та фруктів на ринку. Її ідея має перспективу, адже на продукти харчування є постійний попит, а розуміння важливості індивідуального підходу до клієнтів має успіх. Крім того, за результатами професійної консультації із застосуванням психодіагностичного тестування для виявлення сфери професійної діяльності у пані Лариси були виявлені яскраві риси підприємця.
Пройшовши курси підвищення кваліфікації за напрямком «Менеджмент малого підприємництва» та захистивши бізнес–план на тему: «Роздрібна торгівля з лотків і на ринку», днями вона отримала виписку з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та у центрі зайнятості – одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.
Від щирого серця вітаємо Ларису із започаткуванням власної справи. Її шлях – це позитивний приклад для всіх нас як не впадати у відчай під час складних життєвих обставин, а шукати можливості і рухатися вперед…