Ірина Мацко буде презентувати на книжковому форумі прозову книжку «Шпинат для мізків»

Опубліковано:
18 Серпня, 2015

Нещодавно у львівському видавництві “Літературна Агенція Піраміда” побачила світ прозова книжка Ірини Мацко з Тернополя “Шпинат для мізків”. Уривок з цієї книжки на початку року був надрукований у журналі “Золота Пектораль плюс. Нові імена”.

 

Презентація книги Ірини Мацко відбудеться у вересні, на книжковому форумі у Львові. Сподіваємось, що учасники форуму звернуть увагу і на цю небуденну подію, а книга тернопільської літераторки принесе авторці заслужене визнання, заставить окремих читачів схилити голову над її текстом.

 

Книга “Шпинат для мізків” починається так…

 

Замість приправи
Шпинат має надзвичайний вміст поживних думок. У збірці «Шпинат для мізків» мізерний відсоток фальші, натомість величезна концентрація позитиву, роздумів, порівнянь, життєвої мудрості. Читаючи, не хвилюйтесь, не остерігайтесь отримати зайвину. Ваш розум сприйме та засвоїть лише необхідну порцію корисних і поживних думок. «Шпинат для мізків» збалансує та пожвавить ваше мислення.

Щоб шпинат був корисним, його потрібно їсти частинками, добре прожовуючи. Часом можна тільки маленький шматочок зачепити видалекою і не зовсім розкуштувати страву, але… він зацікавлює спробувати ще. І варто узяти ще трошки, як смак від споживання розтікається усім тілом.

Збірка «Шпинат для мізків» – це страва дозволена усім мислячим людям. Її споживають як сирою, так і під соусом з власних вражень, чи приправою з обговорень. Ну звісно, варто поцікавитись рецептами автора, аби краще зрозуміти спосіб дії шпинату для мізків. У свіжоспожитому «Шпинаті для мізків» міститься найбільша кількість корисних складників, які живитимуть думки та почуття. Усі наступні перечитування виявлять досі невідомі смакові відтінки, та родзинки, які автор вправно заховав між рядків.

«Шпинат для мізків» – принесе неймовірну користь серцево-судинній системі, оскільки змушує серденько то схвильовано тьохнути, то почащувати ритм. Окрім того, численні вітамінки радості та міркування забезпечують захист від стресу.

Досвідом підтверджено, що регулярне споживання «Шпинату для мізків» уповільнює старіння мозку та знижує руйнівний вплив негативу, завдяки чому людина сповнюється силами та енергією.

Незаперечною перевагою «Шпинату для мізків» є легкодоступність, адже його можна знайти в будь-якій українській книгарні.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!
У деяких людей при прочитанні може розвинутись алергія, внаслідок чого думки обсідають голову, а на обличчі виникає осмислений вираз.

Не лякайтесь! Ваші мізки прокинулись і почали ворушитись! Читайте далі і невдовзі зрозумієте, що міркувати – це приємно і захопливо!

 

Інгредієнти для страв кожен споживач знайдете в своєму домі, серці, думках та душі. Адже вони доступні усім, бо це – любов, тепло і ніжність, вдячність і добро.

11872775_10205916785811447_1261576102_n

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»
21:11, 6 Травня, 2024

Тернопільський “водоканалівець” Любомир Калиняк: «Я дуже люблю людей і свою роботу»

Блоги

ТОП новини тернопільщини: