Одна з пенсіонерок Іловайську на відео, розміщеному в мережі Громадським ТВ, розповіла, що її 19-річний онук, який воював в “ополченні”, після поранення більше не хоче брати участь у бойових діях. Сама вона каже, що вмовляє онука знову йти в “ополчення”, оскільки це єдиний вихід. При цьому старенька мріє, щоб «от би Путін трахнув по Києву (на відео 3.06 хв), повідомляють Патріоти України.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Шістнадцятитисячне місто, в якому загинули сотні українських військових, повертається до життя, – пишуть автори відео “Іловайськ. Життя в окупації”. На кадрах репортажу показаний як сам Іловайськ, так і його мешканці, які розповідають про свої труднощі і про час, коли в місті проходила активна фаза АТО.
“Тут працюють школи, залишилося чи не одне кафе. Потроху працює залізничний вокзал. … Зараз роботи немає. Пенсіонери чотири місяці не отримували пенсії”, – відзначають автори відео. При цьому “в Іловайську дійсно «ополчення». Чоловіки в камуфляжі зі зброєю і радянськими зірками на шапках їдуть у маршрутці з Харцизька, в маршрутці на Донецьк”. Жінки ж, в свою чергу, розповідають про “націоналістів”, з якими воювали сепаратисти, і порівнюють війну на Донбасі з Великою Вітчизняною.