19 грудня на празник святого Миколая члени Марійської дружини с. Загір’я відвідала хворих і обслуговуючий персонал ІІ лікарні смт. Залізці (Тернопільщина). За сприянням жертводавців с. Загір’я кожному лікарю та хворому діти передали солодкі подарунки.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Духовне дійство організував капелан лікарні та адміністратор парафії с. Загір’я о. Андрій Олійників. Священик провів молитву до святого Миколая за мир в Україні та за видужання усіх хворих лікарні.
Цього ж дня діти приготували солодощі, листи підтримки для військових. Їх та кровоспинні препарати священик передав на передову для підтримки української армії.