Грип, ГРВІ та COVID – у Тернопільській області зростає захворюваність
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 27 Лютого, 2025 о 09:20
25.06.2026
00:48:06
За минулий тиждень на Тернопільщині зареєстрували понад 7 тисяч випадків грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.
Як повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб, найбільше хворих серед школярів і студентів.
«Кількість випадків ГРВІ зросла на 14,2% у порівнянні з попереднім тижнем. 239 осіб госпіталізовано через важкий перебіг хвороби», – повідомила головна державна санітарна лікарка області Оксана Чайчук.
Серед захворілих 57,8% – діти до 18 років. Фахівці підтвердили циркуляцію вірусів грипу А, грипу В та риносинтиціального вірусу.
Окрім того, зафіксували 10 нових випадків COVID-19. Медики закликають жителів області вакцинуватися та дотримуватися профілактичних заходів.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026