Голова районної державної адміністрації Ігор Яворський побував з робочою поїздкою у Гає- Розтоцькій сільській раді.
Метою поїздки було вирішення питання надання дозволу про відведення в оренду земельних ділянок ТзОВ «НОКС» та «Гає-Розтоцькі будматеріали». Дані підприємства звернулися з відповідним листом щодо вирішення цієї проблеми.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
У складі робочої групи виїхали на Залозеччину начальник відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та торгівлі райдержадміністрації Віктор Башуцький, виконувач об’овязків начальника відділу архітектури, містобудування, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ігор Шуберт та виконувач об’овязків начальника відділу Держгеокадастру у Зборівському районі Оксана Пригара.