Голова Тернопільської облради висловив все, що думає про депутатів через саботаж важливої сесії

Опубліковано:
11 Серпня, 2015

Голова Тернопільської облради Василь Хомінець закликав депутатів прийти на сесію 13 серпня, під час якої необхідно затвердити  проект перспективного плану об’єднання громад.

 Про це йдеться у його зверненні до депутатів, оприлюдненому на офіційному сайті облради:

 

Шановні колеги-депутати!

 50 об’єднаних громад краю – це бажання наших виборців, зреалізоване і завдяки нашим зусиллям. Адже в початковому варіанті перспективного плану  формування територій громад Тернопільської області, підготовленого ОДА, їх було значно менше. Від самого початку був переконаний, що такий вирішальний крок як адмінреформа має здійснюватися лише за доброї волі громадян. Власне так і говорить закон. Саме заради цього ми провели десятки зустрічей, обговорень та нарад і вийшли, так би мовити, на фінішну пряму – маємо прийняти перспективний план та оголосити вибори у новостворених громадах. Такої конструктивної роботи чекає від нас уся область, на це сподіваються наші виборці. Особливо краян надихнув приклад Тернополя. Адже обласний центр додатково отримав 250 мільйонів гривень. Це чималий вклад у розвиток інфраструктури міста. Тож не обділяймо усе Тернопілля. Адже впровадження реформи – це насамперед розширення повноважень місцевих рад, відчутне збільшення надходжень до місцевих бюджетів, що дозволить громадам розвивати інфраструктуру власних населених пунктів.

 

Окрім перспективного плану сесія має розглянути ще ряд вкрай важливих питань, зокрема зміни до бюджету. У тому числі ті, якими передбачено майже два мільйони на будівництво (придбання) житла для сімей військовослужбовців, загиблих у зоні АТО, та постраждалих (інвалідів І-ІІ групи).

 

Дорогі друзі!

Брати участь у роботі сесій, приймати важливі для області рішення – моральний обов’язок депутата. Тернополяни своїм голосуванням довірили нам долю краю. Тож не підведімо їх. Вважаю: ігнорування пленарних засідань – деструктивна та безвідповідальна позиція! Ми багато зробили за період нашої каденції, тож будьмо і надалі гідними наданому нам довір’ю громади. Візьмімо якомога активнішу участь  у ІV пленарному засіданні 52 сесії Тернопільської обласної ради 13 серпня. Це чи не крайній термін, щоб дати можливість громадам провести вибори по-новому, дати шанс на отримання дієвого, з широкими повноваженнями місцевого самоврядування.

 

Люди сподіваються від нас рішучих, важливих дій!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: