Уважні читачі сайту “Погляд” надіслали цікаві світлини автомобіля, в якому вони помітили голову Тернопільської обласної ради Василя Хомінця з сином.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
За їхньою інформацію поважне сімейство приїхало на змагання. А саме на Кубок України з фрі-файту, яке проходить у спортивному залі третьої школи, що знаходиться по вулиці Грушевського. Автомобіль Lexus RX є не з дешевих і 2015 року випуску вартує близько 2 мільйонів грн.
А згідно декларації, поданої головою облради, за 2013 рік його сім’я заробила трішки більше 500 тисяч грн., зокрема, сам чиновник – 180 000 грн. Автомобіля на той час у них не було.