Дві ДТП за вечір на Тернопільщині: травмувалися троє водіїв
- Опубліковано: Марта Сахно
- —
- 14 Квітня, 2026 о 12:19
21.07.2026
16:39:33
Троє водіїв отримали тілесні ушкодження внаслідок двох ДТП, що сталися 13 квітня на дорогах Тернопільської області.
Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Тернопільщини.
Перша аварія трапилася близько 19:28. Про неї на спецлінію 102 повідомила жителька Львова. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.
Правоохоронці встановили, що на трасі Бережани – Підгайці – Монастириська, між Підгайцями та Бережанами, водійка Opel Zafira, жителька Саранчуківської громади, не впоралася з керуванням. Автомобіль з’їхав у кювет та перекинувся. Жінка отримала травми, однак від госпіталізації відмовилася.

Ще одна дорожньо-транспортна пригода сталася того ж вечора — о 21:20 на автодорозі М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.
За даними поліції, водій BMW-318 не вибрав безпечної швидкості та в’їхав у Toyota Corolla, яка рухалася попереду. Унаслідок зіткнення травмувалися обидва водії.
У всіх кермувальників поліцейські відібрали зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Причини обох автопригод встановлюють слідчі.
15:00, 20 Липня, 2026
09:43, 16 Липня, 2026
16:44, 14 Липня, 2026