Другий день міжнародного музичного фестивалю, який відбувається на території міжнародного аеропорту «Тернопіль», мав чим порадувати поціновувачів різних стилів і напрямків рок-музики. Стартувавши виступом «Медового полину» на «темній» сцені і завершившись далеко за північ збірником «СКРЯБІН на друзі» на головній, він видав «на-гора» драйвові композиції LOS COLORADOS, «АННИ», «Фіолету», «Карни», «Вів’єн Морт», «Елізіуму», The HARDKISS і ще десятка команд.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Публіка, порівняно із першим днем, була чисельнішою та активнішою, спека – сильнішою, а емоції на сценах і довкола них били через край. Особливо, коли лунали пісні Андрія Кузьменка, котрий уже став легендою. Як зазначають організатори, «Файне місто» – єдиний фестиваль, який встиг домовитися з гуртом СКРЯБІН про виступ у фестивальний сезон 2015.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: