Долари, євро, фунти і гривні злодії знайшли в ковбасному цеху (Відео)

Опубліковано:
10 Грудня, 2015 о 17:43

Випадок з пропажею грошей в різних валютах разом з сейфом зафіксували в Теребовлянському районі. Правоохоронців повідомила мешканка села Воля. В відділення Національної поліції вона повідомила, що злодії викрали сейф з грошима, проникнувши в приміщення ковбасного цеху через вікно.

 

За словами потерпілої, у ньому було 2700 євро, 300 доларів США, 200 фунтів та 5000 гривень. Правоохоронці розшукують злодіїв і звертаються до усіх, хто володіє будь-якою інформацією, яка б допомогла в розкритті вищезазначеного злочину, повідомляти в Теребовлянський відділ поліції ГУ НП в Тернопільській області за телефоном: 03551-2-12-45, 0987811394.

 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Статті
Інтерв'ю
Марія Матіос
14:30, 5 Березня, 2026

Письменниця Марія Матіос: «Мені найцікавіше досліджувати людину в обставинах часу»

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: