Студент заочної форми навчання факультету мистецтв Тернопільського педагогічного університету Михайло Галиняк прямо з фронту, навіть не знявши своєї військової форми, приїхав на здачу сесії.
На фотографії – боєць-доброволець займається на занятті з диригування. На жаль, війна не перебирає, і тепер руки диригента тримають зброю, захищаючи кожного із нас.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Студенти-однокурсники пишаються своїм сучасним героєм.