Збаразький замок та Почаївську лавру відвідали 10 січня діти, що прибули в область із зони АТО. Екскурсії для 20 мешканців Біловодського району Луганської області організував департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації та Тернопільський обласний молодіжний методичний центр.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Багато дітей зі східних регіонів почули коляду та побачили вертеп вперше, – розповів заступник директора департаменту – начальник управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Чорний. – Тому при розробці програми наші колеги з департаменту освіти і науки облдержадміністрації намагалися ознайомити маленьких гостей із якомога більшою кількістю національних традицій, звичаїв та показати найцікавіші культурні й історичні пам’ятки нашого краю».
За словами Ігоря Чорного, для комфортного перебування дітей в нашій області, департамент освіти і науки облдержадміністрації також подбав про житло та харчування.
«Діти прибули в область 5 січня. За час свого перебування тут вони відвідали Теребовлю, Зарваницю, Почаїв, Збараж, Львів, сьогодні для них проведуть екскурсію по Тернополю. Сподіваюся, наші гості залишаться задоволеними і згадуватимуть про це Різдво з радістю», – підкреслив заступник директора департаменту – начальник управління у справах сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.