Протягом 03-10 січня 2016 року в Тернопільській області перебувають 100 дітей із Донецької області. Їх разом із супроводжуючим запросив на Тернопільщину голова обласної державної адміністрації Степан Барна. Під час перебування в нашій області діти познайомилися із традиціями родинного святкування Різдва Христового, побували на екскурсіях у Марійському духовному центрі с.Зарваниця Теребовлянського району, Свято-Успенській Почаївській лаврі м.Почаїв, Збаразькому замку м.Збараж.
09 січня 2016 року для дітей організовано екскурсії по місті Тернопіль, а також зустріч із головою обласної державної адміністрації Степаном Барною. Під час зустрічі із керівником області наші гості показали чого навчились протягом свят (колядували, віншували), а на завершення отримали солодкі та пам’ятні подарунки.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера