Депутати від Тернопільщини просять Авакова втілити мрію Барни
Нещодавно ми писали про те, що голова Тернопільської ОДА звернувся до міністра внутрішніх справ Авакова з проханням прискорити впровадження програми підготовки патрульно-постової служби в Тернопільській області у 2015 р. У Зверненні він наголошує, що зміни мають бути не лише косметичні а й системні, особливо коли вони стосуються правоохоронної системи.
І ось нещодаво всі депутати від Тернопільщини підтримали свого колегу і теж написали звернення до міністра.
“Підтримали ініціативу голови Тернопільської обласної адміністрації про створення патрульної служби поліції в місті Тернопіль у 2015 році. Дякую колегам за підтримку!” – повідомляє Тарас Юрик.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина