У Тернополі стартував “Вуличний ринок”. Тернополянам пропонують різноманітні розваги і смачні наїдки.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Особливою популярністю користується ресторація екоїжі “Вареники тут”. Саме тут пропонують кілька видів вареників. А найцікаві для гурманів будуть вареники-гріль. Окрім того пропонують борщ з казана, ковбаски, овочі і барабольку гриль, паніні, ребереця і м’ясце з мангала та узвар і лимонад власного приготування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вуличний ринок” у Тернополі буде без горілки і шашлика
Запрошує підприємець і громадський діяч Павло Бойко та підприємець Василь Недільський.
“Вітаємо усіх українців з днем незалежності України! Запрошуємо на фестиваль їжі та розваг Вуличний ринок!!! Вареники ТУТ для Вас готують: вареники з картоплею, м’ясом, капустою, вишнями, печені ребра та м’ясо, печена скумбрія, плов, гаряча солянка, ковбаски гриль, смачні маринади, лимонад власного приготування, градусна наливка на дубовій корі, бехеровка та зубрівка, холодненьке пивце та квас від микулинецької пивоварні! Чекаємо на Вас!!!” – пише Павло Бойко в Соціальній мережі.