У Тернополі “накрили” цілу банду, яка заробляла на ігровій залежності. 23 червня правоохоронці провели 10 обшуків як за місцем здійснення протиправної діяльності, так і у помешканнях та транспортному засобі організаторів грального бізнесу у місті.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Тернополяни, під виглядом надання послуг під комп’ютерне програмування, консультування та пов’язану із цим діяльність, організували роботу ряду закладів у місті. Під час них виявлено та вилучено мобільні телефони, близько 50 системних блоків, платіжні термінали, інше комп’ютерне обладнання та грошові кошти, отримані незаконним шляхом.
Досудове розслідування триває.