Чотири роки вогню і сталі: історія 4-го штурмового батальйону 92 ОШБр

Опубліковано:
19 Травня, 2026 о 17:13
92 бригада
92 бригада.

4-й штурмовий батальйон 92 ОШБр постав у важкі часи — він був створений чотири роки тому, у травні 2022, в розпал повномасштабного російського вторгнення.

Батальйон одразу став сталевим щитом на шляху ворога. Воїни 4-го штурмового вистояли в обороні Харкова, увірвалися у вир Харківського контрнаступу, зіграли ключову роль в обороні «Дороги життя» до Бахмута та у боях на Куп’янському напрямку.

Шлях 4-го батальйону — це кров і піт, мужність і характер. Це приклад незламності та вірності присязі.

Собі — честь! Україні — слава!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #4-й штурмовий батальйон 92 ОШБр, #92 ОШБр, #війна, #зсу, #шлях
Статті
Інтерв'ю
штурман
06:12, 14 Травня, 2026

«Моє завдання – доставити бійцям на позицію все необхідне для оборони», – штурман бойової машини Ігор Гайдан

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: