Чиновники зізналися, що дурили тернополян

Опубліковано:
15 Грудня, 2014

Проблеми з громадським транспортом у Сергія Надала виникли ще до обрання його на посаду міського голови.

Ігоря Мединського, якого попередник Надала Роман Заставний вигнав з посади начальника управління транспорту міської ради, Сергій Віталійович бере в свою команду та після перемоги на виборах повертає на керівну посаду.І це після того, як обіцянку Надала безкоштовно перевозити пільговиків без обмеження їхньої кількості в громадському транспорті, виконати так і не вдалося.

На чергову сесію міської ради виноситься проект рішення, яким хочуть внести зміни в Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в наземному громадському транспорті в м.Тернополі, затверджену ще в грудні 2011 року.

Насправді, в програму не вноситься суттєвих змін чи покращень.

Підлеглі Надала визнають, що програму, яка була розрахована на 2 роки, вони не виконали і просять депутатів продовжити термін її дії ще на 1 рік.

Звісно, з міського бюджету гроші на це також буде виділено.

Все це робить Ігор Мединський, за часів керування якого в транспортній галузі міста були лише скандали та проблеми.

Проект № 14  Вносить І.Г.Мединський
Про внесення змін в Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в наземному громадському транспорті в м.Тернополі, затверджену рішенням міської ради від 16.12.2011 р. №6/16/123
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання п.192.2 Національного плану дій на 2014 рік, враховуючи клопотання комунального підприємства «Тернопільелектротранс», з метою продовження терміну дії Програми автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в наземному громадському транспорті в м.Тернополі на 2015 рік, міська рада
ВИРІШИЛА:
1.Внести зміни в Програму автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів в наземному громадському транспорті в м.Тернополі, затверджену рішенням міської ради від 16.12.2011р. №6/16/123 із змінами, внесеними рішенням міської ради від 24.12.2013 р. №6/42/128:
1.1. в пункті 7. Паспорта Програми «Термін реалізації програми» замість  цифр: «2012-2013» читати: «2012-2015 роки»;
1.2. в розділі 4. «Строки  реалізації Програми» замість слів та цифр: «Реалізація даної Програми розрахована на 2012-2013 роки.» читати: «Реалізація даної Програми розрахована на 2012-2015 роки.»;
1.3. в розділі 3 «Напрями реалізації, Заходи Програми» таблицю «Заходи Програми» викласти в новій редакції, згідно з додатком 1 (додається);
1.4. Розділ 5 «Ресурсне забезпечення Програми»  викласти в новій редакції, згідно з додатком 2 (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань промисловості, транспорту та зв’язку, енергозабезпечення та енергозбереження.
Міський голова  С.В.Надал

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Надал, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”
09:15, 22 Травня, 2024

У Тернополі в лікарні для воїнів виступив гурт “Kozak System”

Блоги

ТОП новини тернопільщини: