Черговий тернопільський лікар-хабарник просив лише тисячу
Прокуратура області завела справу на лікаря-хірурга поліклініки за одержання хабара.
Прокуратурою встановлено, що медик вимагав від призовника 1 000 гривень хабара за довідку про те, що він хворий і не придатний до служби. Лікаря «на гарячому» після отримання зазначеної суми коштів затримали правоохоронці.
Ведеться слідство, повідомляє прес-служба прокуратури області.
Останні новини:
- У бою за Україну загинув воїн із Тернопільщини Юрій Пристайко
- Одна загибла людина та 11 травмованих: статистика ДТП з електросамокатами на Тернопільщині
- На Тернопільщині готують школи до навчального року: безкоштовні обіди матиме кожен учень
- Батьки випускників у Копичинцях пояснили скандал навколо пісні на випускному