Частині закладів харчування у Тернополі дозволили працювати вночі
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 24 Червня, 2026 о 16:05
24.06.2026
16:51:00
Виконавчий комітет Тернопільської міської ради погодив нічний режим роботи для п’яти закладів ресторанного господарства. Відповідне рішення діятиме протягом одного року.
Згідно з документом, до 23:00 дозволено працювати закусочній «МакДональдз» на вулиці Івана Мазепи, ресторанам «Янг» та «На Небі» на вулиці Олени Кульчицької, ресторану «Вугіль» на вулиці Текстильній, а також кафе «Депо» на вулиці Богдана Хмельницького.
У міській раді зазначають, що власники закладів зобов’язані забезпечувати дотримання громадського порядку, виконувати вимоги чинного законодавства та рішення Ради оборони Тернопільської області.
Рішення про встановлення режиму роботи ухвалили на засіданні виконавчого комітету 19 червня.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026