Сьогодні закінчила свою роботу тимчасова комісія обласної ради з вивчення питання щодо будівництва каскаду ГЕС на Дністрі.
Вирішила запропонувати обласній раді заборонити будівництво каскаду ГЕС, рекомендувати на черговому пленарному засіданні розглянути та підтримати відповідний проект рішення. А також, звернутись до Кабінету міністрів України зі зверненням про відмову від реалізації намірів проектування та будівництва каскаду ГЕС з водосховищами на верхньому Дністрі.
Перегляньте також:
- СБУ і Нацполіція затримали у Рівному рецидивіста, який на замовлення фсб підпалив службовий пікап ЗСУ
- Відомих тернопільських медиків нагородили орденом святого Пантелеймона
Сподіваюся, що 3 березня, депутатському корпусу вже ніщо не завадить таки проголосувати за накладення мораторію на будівництво ГЕС, – повідомляє депутат Тернопільської обласної ради Андрій Цибульський на своїй сторінці ФБ.
ПО ТЕМІ: Втопити в електриці Дністер
Обласна рада блокує прийняття мораторію
на будівництво ГЕС на Дністрі