Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Микола Більчук, засновник вишколу «Захисти свій дім»: «Інструкторський склад вишколу «Захисти свій дім» зараз на постійній основі співпрацює з бойовими підрозділами Нацгвардії. Ми допомагаємо хлопцям готуватися – проводимо заняття з бойової та психологічної підготовки. Також працюємо з деякими підрозділами Збройних сил та обласного управління поліції. Такі заняття у нас проходять кожного тижня. Ми стараємось допомагати, чим можемо – і нацгвардійцям, і поліцейським, і військовим».
Під час навчань проводилися зйомки для військово-патріотичного відеоролика, який незабаром можна буде побачити в Інтернеті і на телебаченні.
Репортер, камера, відеомонтаж – Антон Марчевський.