Бійці 44-ї бригади знищили артилерійські системи окупантів
- Опубліковано: Катерина Мороз
- —
- 28 Жовтня, 2025 о 18:07
24.06.2026
23:34:42
Воїни 44-ї окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола продовжують завдавати точних ударів по позиціях російських окупантів. Під час останніх бойових дій українські артилеристи спільно з операторами ударних безпілотників знищили кілька ворожих артилерійських систем та склад боєприпасів.
Як повідомляють у бригаді, під час операції було знешкоджено артилерійські установки типу «Гіацинт-Б», «Мста-Б», Д-30 та Д-20. Унаслідок влучного вогню також вибухнув склад із боєприпасами противника.
Знищення ворожих гармат і боєзапасів знижує вогневу активність російських підрозділів на передовій та дозволяє зберегти життя українських військових і цивільних.
У 44-й бригаді нагадують, що продовжують набір охочих до служби в артилерійських підрозділах. Заповнити анкету можна за посиланням.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026