Волонтери складу допомоги бійцям АТО, що знаходиться на вул.Дністрянського 10, просять тернополян приносити кошти на закупівлю металу для виготовлення станків під міномети і кулемети. Також закликають приносити продукти харчування, засоби для гоління, прання, речі особистої гігієни, шкарпетки. Також необхідні «робочі руки» для виготовлення маскувальних сіток.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
Усі, хто бажає підтримати воїнів на сході і допомогти матеріально, можуть звертатися на склад допомоги бійцям АТО за номером: 068 587 45 53. Волонтери закликають людей бути активними. Хто не на війні – має боротися з агресором в тилу.