За 5 місяців цього року фахівці Тернопільської митниці ДФС оформили 8780 електронних митних декларацій, з яких 3458 імпортних, 3444 експортних та 1878 декларацій, оформлених в інших митних режимах. Це загалом на 20% більше за такий же період 2015 року, повідомляє ГУ ДФС в області.
Зовнішньоекономічні операції проводились з торговельними партнерами із 64 країн світу, найактивніше — з Польщею, Німеччиною, Великобританією, Італією та Швейцарією.
Перегляньте також:
- «Веселі канікули з Богом» у Дністровському каньйоні: для дітей влаштували розваги
- У селі біля Тернополя затримали снайпера
За словами в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксани Антонович, найбільше товарів (за вартістю) в область надійшло з Польщі (51,7% від усього імпорту), Німеччини (11,9%), Великобританії (6%), Італії (4,6%) та Швейцарії (3%).
Експортували товари здебільшого до Польщі (65,3% від усього експорту), Литви (3,1%), Словаччини (2,5%), Королівства Нідерландів (2,5%), Німеччини (1,8%) та до країн-учасниць СНД, зокрема, до Республіки Білорусь (7,6%) та Молдови (1,2%).
Водночас у травні 2016 року оформлено 1757 електронних митних декларацій, зокрема, 644 імпортних, 790 експортних та 323 декларації, оформлені в інших митних режимах, що на 29% більше за аналогічний період 2015 року. Оформлено 58,4 тис. тонн вантажів («Імпорт» – 7 тис. тонн, «Експорт» – 51,4 тис. тонн), що на 21,5 тис. тонн або на 58% більше за аналогічний період минулого року.